En İyi 2500 TL’ye Alınabilecek Telefon Modelleri (2023 Önerileri ve Tavsiyeleri)

En iyi 2500 TL altı telefonlar günümüzde telefon markalarının sürekli yeni telefon çıkarmalarından dolayı kaliteli düşük fiyatlı cep telefonları rahatça bulunabiliyor. 1000 Türk Lirasının altında tuşlu ve sağlam telefonlar bulunabilirken fiyatı biraz daha yukarı çektiğimizde akıllı telefonlar ile de karşılaşılıyor. Böylelikle her tüketici, bütçesine uygun orijinal ve garantisi olan cep telefonlarına rahat bir şekilde ulaşabiliyor. Farklı ödeme yöntemleri ile de desteklenen cep telefonlarından 2022 yılında en çok tercih edilen modellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mobil cihazların nerede ise her ay yenilenmesi ile birçok cihaz daha bir hafta kullanılmadan satışa çıkarılması günümüz gerçeklerinden biri. İkinci el fiyatına sıfır cep telefonlarına ulaşmak da oldukça kolay. En iyi 2500 TL ve altı cep telefonlarını sizler için derledik. Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun telefonu bu liste aracılığı ile kolayca bulabilirsiniz.

2022 En iyi 2500TL’ye ve altına alınabilecek telefonlar

  1. Reeder P13 Blue Max L Cep Telefonu
  2. Reeder P13 Blue 16 GB Cep Telefonu
  3. Oppo A15S Cep Telefonu
  4. Realme C25 Water Blue Cep Telefonu
  5. Xiaomi Red Mi 9C Cep Telefonu
  6. Samsung Galaxy A01 Core Cep Telefonu
  7. Samsung Galaxy A02 Cep Telefonu
  8. Oppo Real Me C21 Mavi Cep Telefonu
  9. Casper VIA E4 Cep Telefonu
  10. TCL L7 Akıllı Cep Telefonu

Reeder P13 Blue Max L Cep Telefonu

2.500,00 Türk Lirasının altında olan fiyatı ile dikkat çeken Reeder P13 tek renk ile satışa sunulmuştur. Dahili hafızası 64 GB olan telefonun birçok farklı özelliği bulunur. Ön kamerası olmamasına rağmen arka kamerası ile fotoğraf ve video çekebilen cihaz 10 MP kamera çözünürlüğüne sahiptir. 6 inçlik ekran boyutu ile standart bir boyutta üretilmiştir.

Reeder P13 Blue 16 GB Cep Telefonu

Reeder markasına ait P13 model cep telefonu farklı renk ve hafıza boyutları ile satılıyor. 16 GB’lık moeli yeşil, mavi, beyaz ve koyu gri ile satılmakta iken 32 GB modeli sadece siyahtır. 16 GB’lık modelin fiyatının uygun olması nedeni ile sıkça tercih edildiği bilinmekte. 5000 mAh’tan oluşan pil gücü ve 6 inçlik ekran boyutu ile dayanıklı ve şık bir görüntü sunuyor. Reeder’in P13 modellerinde ön kamera bulunmuyor ve 16 GB’lık modelin kamera çözünürlüğü ise 8 MP olarak karşımıza çıkıyor.

Oppo A15S Cep Telefonu

6 inçlik boyutuna rağmen oldukça ince bir yapısı bulunan Oppo marka telefonlar 2022 yılında sıkça tercih ediliyor. Mavi ve siyah olmak üzere 2 renkte satışa sunula Oppo A15S model cep telefonunun dahili hafızası 64 GB olarak belirlenmiş. 4000 mah’lık pil gücünü destekleyen bataryası ise ortalama bir kullanıcı deneyimi sunmakta. Bunun yanı sıra wi-fi ve kulaklık girişlerine de olanak tanıyor. Kamerası 15 MP’lik bir kalite sunarken uzun kullanım ömrü ise dikkat çekiyor.

Realme C25 Water Blue Cep Telefonu

Türkiye garantisi olan ürünlerden biri de C25 model water blue cep telefonu. Realme markasına ait olan telefon dahili 64 GB’lık bir hafızaya sahiptir. Bu hafızasının yanı sıra RAM kapasitesi 4 GB olan telefonun inçi ise 6 ve üzeri olarak kodlanmıştır. 20 MP ve üzerinde ise kamera çözünürlüğü bulunur ve bu neden ile de birçok kullanıcı tarafından sıkça tercih edilir. Real Me Oopo’nun en iyi 2500 TL altı telefonlarından biridir.

Xiaomi Red Mi 9C Cep Telefonu

32 ve 64 GB’lık dahili hafıza seçenekleri ile satışa sunulan Xiaomi, burada da öncü bir rol üstleniyor. Red Mi modellerini 5’ten fazla renk ile satışa sunan marka her zevke hitap etmeyi de elinden bırakmıyor. RAM kapasitesi 2 GB olan telefonun pil gücü ise 4 bin ila 5 bin mAh arasında.

Samsung Galaxy A01 Core Cep Telefonu

Mavi renk ile satışa sunuan Galaxy A01 cep telefonu 16 GB’lık dahili hafızası ile dikkat çekiyor. Uygun fiyatı ve ekstra sunulan cihaz koruma desteği ile de öne çıkan Samsung telefonları 5,5 inç boyutundadır. Maksimum 3000 mAh’lık pil gücünü destekleyen telefon ortalama bir deneyim sunuyor. İşletim sistemi Android olan ve kablosuz internete bağlanabilen akıllı telefon 2022 yılında birçok kez tercih edildi.

Samsung Galaxy A02 Cep Telefonu

Siyah ve kırmızı renkte satışa sunulan telefon 6 inçlik bir telefon ekranı boyutuna sahip. 5000 mah’lık pil gücünü desteklemesinin yanı sıra 32 GB’lık dahili hafızası ile dikkatleri üzerine topluyor. Resmi distribütör garantisi bulunan Samsung Galaxy A02 model cep telefonu da 2.5000 Türk Lirası’nın altındaki fiyatı ile 2022’de sıkça satıldı.

Oppo Real Me C21 Mavi Cep Telefonu

Mavi rengi ile satılan Oppo markasına ait Real Me serisi C21 ile devam ediyor. 64 GB’lık modelinin kullanıcı dostu olması ve kolay kullanım sunması da son derece önemli. Kapsamlı garanti süreci ve 4000 – 5000 mAh arasındaki pil gücü ve dahili hafızasının olması onu tercih edilebilir kılıyor. Wi-Fi bağlantısına sorunsuz izin veren ve hızlı bağlantı gerçekleştirilmesini sağlayan Oppo akıllı cep telefonu Android işletim sistemine sahip.

Casper VIA E4 Cep Telefonu

Casper markasına ait VIA model cep telefonu E4 adı ile satışa sunulmuştur. 6,5 inçlik boyutu ve LCD ekranının yanı sıra 64 GB’lık dahili hafızası da son derece kullanışlıdır. 7900 mAh’tan oluşan pil gücü sayesinde uzun süre şarj etmeden kullanılabilen telefonlardan biridir. Gece mavisi rengine satışa sunulmuştur.

TCL L7 Akıllı Cep Telefonu

Ön kamerası bulunan cihaz, 5 MP kamera çözünürlüğüne sahiptir ve buradaki modeller arasında ekran teknolojisi HD+ olan tek telefondur. Android işletim sistemine sahip olan telefon 32 GB dahili hafızası ile satışa sunulur. Ekran boyutu 5,5 inçtir ve eni ise 71,6 mm’lik ölçüsü ile dikkat çeker. Kalınlığı 9,9 mm olan telefon son derece ince ve zarif bir görünüme sahiptir. Bluetooth bağlantısına izin verilir.

2500 TL’lik TELEFONLAR HAKKINDA MERAK EDİLENİER

2500 TL’lik Cep Telefonu Ne İçin Kullanılır?

Cep telefonunun temel amacı bireyler arasında iletişimi kolaylaştırmaktır. İletişimi daha hızlı ve sürdürülebilir kılmak için icat edilen cep telefonlarının günümüzde farklı işlevleri de bulunur. Çalar saat, hesap makinesi, not defteri, oyun gibi amaçlar için de kullanılabilir. Hangi amaç ve işlev ile kullanılacağı kullanıcının kararına kalmıştır.

2500 TL’lik Cep Telefonu Nereden Satın Alınır? 

Cep telefonu birçok yerden satın alınabilir. İsteyen müşteriler sanal ya da çevrim içi mağazaları tercih edebilir isteyenler ise fiziksel mağazalardan alışveriş yapabilir.

2500 TL’ye Cep Telefonu Alırken Neye Dikkat Edilir?

Cep telefonu alırken orijinal olmasına ve herhangi bir hasarı bulunmamasına dikkat edilmelidir. Cep telefonu alırken ayrıca garanti kapsamı hakkında da detaylı bilgi edinmek işleri kolaylaştıracaktır. Tüketicilerin haklarını bilmesi ve buna yönelik alışveriş yapmaları, dikkatli ve şeffaf markaları tercih etmeleri önemlidir.

2500 TL’lik Cep Telefonu Almak Zor Mu?

Cep telefonu almak oldukça kolaydır. İnternette yer alan sanal mağazalardan ya da fiziksel mağazalardan taksitli ya da nakit ödeme ile alım yapılabilir. Bütçenize uygun cep telefonuna karar verdikten sonra almak hiç zor değildir.

2500 TL’lik  Cep Telefonu Nakit Alınır Mı?

Cep telefonu almak isteyen kişiler eğer kredi kartı kullanmıyor ise banka kartı ile peşin ödeme yaparak da satın alabilirler. Ancak banka kartı ile de ödeme yapmak istemeyen müşteriler de olabilir. En iyi 2500 TL altı telefonları inceledikten sonra fiziksel mağazaya giderek nakit ödeme yapıp telefonu satın alabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz