En İyi Saç ve Sakal Tıraş Makinesi Markası, Ürünleri ve Kullanıcı Yorumları (2023 Modelleri)

Saç ve sakal tıraş makinesi çeşitleri oldukça fazladır. Birçok marka farklı özellikler ile bu ürünleri piyasaya sürmektedir. Gerek kalite bakımından gerek ise fiyat bakımından oldukça farklı çeşitleri bulunmaktadır. Yazımızda sizler için en çok tercih edilen marka ve modelleri ele aldık.

2022 en iyi saç ve sakal traş makinesi ürünleri:

  1. Philips MG5740/15 12in 1
  2. Remington PG6030
  3. Braun MGK5280 9’u 1 Arada
  4. Goldmaster Janti GM-7141
  5. Fakir Stubby Krom ve Siyah
  6. Ducati By Arzum AR5504 S-Curve
  7. Powertec TR658
  8. Yopigo Blue 3in1
  9. Wildlebend G Power Şarjlı
  10. Wahl Home Pro Kablolu

Philips MG5740/15 12in 1 Erkek Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Philips MG5740/15 12in 1 Erkek Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Philips erkek bakım seti içerisinde ıslak kullanım, tamamen yıkanabilme, tüy düzeltici, şarj göstergesi bulunmaktadır. Çok amaçlı kullanılan tıraş makinesinin 4 bıçak özelliği bulunurken şarj süresi 960 dakikadır. Kullanım süresi ise 80 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürün kablosuz kullanım yöntemi ile kullanılabilmektedir. Üründe elektro koruma kapağı, elektrikli kullanabilme özelliği yoktur. Pil özelliği lion’ dur. Burun kılı düzleştirici, burnunuzdaki ve kulağınızdaki istenmeyen kılları temizleme özelliği bulunmaktadır. Yüz saç ve vücut üzerindeki tüyleri düzeltmek için 8 taraklı bıçağa sahiptir.

Remington PG6030 Erkek Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Remington PG6030 Erkek Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Remington erkek saç ve sakal tıraş makinesi özellikleri karşımıza şu şekilde çıkmaktadır. Şarjda ikazı, kendinden keskinleşen bıçak, paslanmaz çelik bıçaklar, saç tarağı, şarj cihazı ile şarj edilebilir özelliği bulunmaktadır.  Ürünün maksimum saç uzunluğu 2,4 cm, minimum saç uzunluğu ise 2 milimetre olarak belirtilmiştir. Ürünün ağırlığı 572 gram, derinliği 109 milimetre, genişliği 176 milimetre, yüksekliği ise 263 milimetredir. Ürün erkek bakım kiti olarak geçerken hem saç kesme hem de tıraş olma işlemlerinizi birlikte yapabilirsiniz.

Braun MGK5280 9’u 1 Arada Erkek Bakım Kiti

Braun MGK5280 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti

Braun erkek bakım kiti ile hem saç ve sakal tıraşı olabilirsiniz. Çok amaçlı tıraş makinesi olarak geçmektedir. Bıçak sayısı tektir. Hız kademesi belirtilmemiştir. Şarj süresi 60 dakika olarak belirtilmiştir. Hızlı şarj süresi ise 5 dakikadır. Toplam kullanım süresi 100 dakikadır. Kablosuz kullanım özelliği mevcuttur. Pil özelliklerin, ıslak kullanım, tamamen yıkanabilme, tüy düzleştirici, elek koruma kapağı, şarj göstergesi mevcuttur. Ürün kablosuz kullanım özelliği ile tıraş olacak kişilere kullanım kolaylığı sunar.

Goldmaster Janti GM-7141 Erkek Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Goldmaster Janti GM-7141 Erkek Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Goldmaster erkek saç ve sakal tıraş makinesi kitinin 4 farklı saç kesme aparatı bulunmaktadır. Burun ve kulak kılı düzeltmek için farklı aparatlar da yer almaktadır. Ürünün yüksek performansta çalışmasının yanında kirli sakal, sakal kenarı, düzleştirici başlığı da mevcuttur. 2 saat şarj edildikten sonra kesintisiz çalışır ürün tek bıçaklıdır. Ürünün hızlı şarj süresi, ıslak kullanım özelliği, tamamen yıkanabilme özelliği, elek koruma kapağı, şarj göstergesi, elektrikli kullanabilme özelliği bulunmamaktadır.

Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Krom ve Siyah

Fakir Stubby Sakal Şekillendirme Krom ve Siyah

Fakir sakal şekillendirme ürünü çok amaçlı tıraş makinesidir. Ürünün bıçak sayısı belirtilmemiş ve hız kademesi net olarak açıklanmamıştır. Tam şarj süresi 60 dakika, kullanım süresi 40 dakikadır. Ürünün ıslak kullanımı, tamamen yıkanabilme özelliği, elek koruma kapağı açıklanmamıştır. Ürünün kablosuz kullanım özelliği mevcuttur. Saç ve sakal tıraş makinesi özellikleri tüy düzeltici, şarj göstergesi, elektrikli kullanabilme özellikleri bulunmaktadır.

Ducati By Arzum AR5504 S-Curve Saç Kesme Makinesi

Ducati By Arzum AR5504 S-Curve Saç Kesme Makinesi

Arzum saç ve sakal tıraş makinesi özellikleri şu şekildedir. Ürünün kullanım amacı saç kesmedir. Ürün kablolu ve kablosuz kullanımı mevcuttur. Ayrıca üründe ıslak kullanım, tamamen yıkanabilme özellikleri bulunmamaktadır. Ürünün ayarlanabilir başlıkları bulunmaktadır. Ürünün şarj tipi, adaptör ile şarj edilmektedir. Ayrıca ürünün başlık tipleri, ana başlığı bulunmaktadır. Ürünün çalışma süresi 60 dakika, tam şarj süresi 90 dakika, tarak sayısı ise 6’ dır.

Powertec TR658 Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Powertec TR658 Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Çok amaçlı tıraş makinesi ile ister saç, isterseniz sakal tıraşı olabilirsiniz. Ürün kablosuz kullanım kolaylığı ile rahat bir tıraş imkanı sunmaktadır. Farklı boyutlardaki başlıkları sayesinde kademeli kesme ve kısaltma işlemleri yapabilir. Ayrıca 6 saatlik kullanım imkanı da sunmaktadır. Ürünün tek bıçak özelliği bulunmaktadır. Tam şarj süresi 480 dakika, kullanım süresi 90 dakika, kablosuz kullanım özelliği mevcuttur. Tüy düzleştirici özelliği bulunmaktadır.

Yopigo Blue 3in1 Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Yopigo Blue 3in1 Saç ve Sakal Tıraş Makinesi

Profesyonel olarak tercih edilen erkek saç ve sakal tıraş makinesi günlük saç, sakal, kulak ve burun temizliğinde kullanılabilmektedir. Ürünün güç durumu 220 kilovattır. Kullanım süresi 100 dakika, şarj olma süresi 3,5 saat, ürünün kablosuz kullanım özelliği bulunmaktadır. Kullanım bölgesi saç olarak belirtilmiştir. Islak-kuru kullanım özelliği kuru kullanım şeklinde gerçekleştirilmesi belirtilmiştir. Ürünün şarj durum göstergesi mevcuttur.

Wildlebend G Power Şarjlı Saç, Sakal ve Ense Tıraş Makinesi

Wildlebend G Power Şarjlı Saç, Sakal ve Ense Tıraş Makinesi

Ürünün saç ve sakal kesiminde mükemmel bir performans sunduğu bilinmektedir. Ürünün kullanımı kuru kullanım olarak belirtilmiştir. Ürünün otomatik kapanma özelliği mevcuttur. Ürün şarj edilerek kullanılmaktadır. Saç sakal ve vücut temizliğinde kullanılır. Şarj kullanım süresi 60 dakika ve üzeridir. Ürünün keskin çelik bıçakları bulunmaktadır. Ürünün ergonomik yapısı sayesinde kolay kullanım özelliği de yer almaktadır.

Wahl Home Pro Kablolu Saç Sakal Kesme Makinesi

Wahl Home Pro Kablolu Saç Sakal Kesme Makinesi

Saç ve sakal kesme makinesi ürün saç kesme makinesi olarak bilinmektedir. Ürünün en küçük kesme uzunluğu 1 milimetredir. Kesme genişliği 46 milimetre olarak karşımıza çıkmaktadır. Bıçak malzemesi yüksek karbon, çelik bıçaklar olarak bilinir. Tarak ek parçaları mevcuttur. Hassas kesici özelliği bulunmamaktadır. Ayrıca ıslak çalıştırma özelliği mevcut değildir. Ürünün genişliği 73 milimetre yüksekte, 248 milimetre derinliği ise 73 milimetredir. kutu içerisinde tarak, makas, temizleme fırçası ve bıçak yağı mevcuttur. Ürünün bıçak malzemesi ise yüksek karbon çelik bıçaklarıdır.

Saç Ve Sakal Tıraş Makinesi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Saç ve sakal tıraş makinesi fiyatları nelerdir?

Gün geçtikçe farklı modeller çıkarmakta olan markalar fiyatlarında da sürekli olarak değişiklik yapmaktadır. Genel olarak ithal ürünler tercih edilmesinden dolayı kur farkı da zaman zaman fiyatları etkilemektedir. Firmalar zaman zaman farklı kampanyalar yapmaktadır.

Saç ve sakal tıraş makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Genel olarak markaların garanti süreleri önemlidir. Bunun yanı sıra aynı zamanda servis ağının da ne durumda olduğu araştırılmalıdır. Sorun yaşanması durumunda çözümün ne kadarlık bir zamanda size sunulacağı da önemlidir.

En iyi saç ve sakal tıraş makinesi hangisi?

Beklentiye göre bu sorunun cevabı değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda istediğiniz fiyat aralığı da son derece önemlidir. Kriterlere göre en iyi makinenin ne olduğu tespit edilebilir.

Saç ve sakal tıraş makinesi sağlığa zararlı mı?

Her hangi bir şekilde sağlığa zararı bulunan marka bulunmamaktadır. Yanlış kullanım sonucu oluşabilecek sonuçlar kullanıcının kendi hatasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Şimdiye kadar bu cihazları kullanarak sorun yaşamış her hangi bir kullanıcı bulunmamaktadır.

 

 

 

Mesaj Bırakabilirsiniz